Building Authority Commission

Members


  • Salvatore A. DiCaro Jr.
    Term expires: June 30, 2023
  • Stacy Smith
    Term expires: June 30, 2024
  • Roger Cardamone 
    Term expires: June 30, 2022

October 2021

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
View All
Agendas & Minutes
Agendas are available prior to the meetings. View Most Recent Agendas

Overview


Building Authority Commission members serve 3-year terms.  This authority oversees construction of township facilities through the sale of bonds.